Active filters

Łóżka Kontynentalne

Comfort-Pur producent łóżek, materaców, paneli i wyposażenia hotelowego. Zawsze stawiamy na jakość. Sprawdzone w hotelach i pensjonatach oraz sypialniach domowych łóżka hotelowe i kontynentalne. Zapewniamy profesjonalne doradztwo dotyczące wyposażenia hoteli, pensjonatów i obiektów noclegowych. Łóżko do sypialni powinno spełniać wszystkie oczekiwania klienta co do komfortu i trwałości. Wiele lat doświadczenia pomaga nam zaspokoić potrzeby każdego klienta. W swojej ofercie posiadamy duży wybór łóżek: łóżka hotelowe, łóżka okrągłe, łóżka amerykańskie, łóżka kontynentalne, łóżka do sypialni, panele tapicerowane, wezgłowia tapicerowane. Realizujemy indywidualne zamówienia klientów w/g przedstawionego projektu. Umożliwiamy wybór obicia i rodzaj tkaniny według indywidualnych ustaleń. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, wykonanie i dostawę. 

Producent łóżek hotelowych | Łóżka Kontynentalne | Wyposażenie hoteli

Subcategories

 • Dobierz tkaninę...

  Mocna tkanina obiciowa do łóżka i paneli tapicerowanych lub Ekoskóra na łózka i zagłowia tapicerowane. Prosimy o wybór koloru z dostępnych poniżej. Jeśli Państwo nie znaleźliście odpowiedniego i macie swoją propozycję prześlijcie nam zdjęcie korzystając z formularza kontaktowego. Postaramy się dobrać odpowiedni kolor i tkaninę.

 • Panele tapicerowane

  Panele Tapicerowane

  Dekoracyjnym elementem każdego łóżka jest panel tapicerowany. Produkujemy panele tapicerowane na ścianę i montowane do łóżka. Posiadamy doświadczoną kadrę tapicerów i wykonujemy również nietypowe przeszycia na tkaninach i ekoskórach  wykonanych maszynowo. Wprowadzony wzór komputerowo zapewnia powtarzalność i dokładność wykonania wzoru. Posiadamy w swojej ofercie kilkadziesiąt wzorów pikowania tradycyjnych i około tysiąca wzorów przeszyć wprowadzonych komputerowo.

  Możemy wykonać te same wzory przeszyć na wezgłowiu, narzucie, łóżku. Wykonujemy wzory nietypowe pod zamówienie klienta. Skóra, tkanina czy skóra ekologiczna dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

  Możemy też wykonać wezgłowie tapicerowane pod indywidualny projekt klienta pod dowolny wymiar. 

 • Konfigurator łóżek...

  Konfigurator łóżek hotelowych to narzędzie które pozwala w łatwy sposób skomponować kompletny zestaw łóżka z wezgłowiem, materacem i toperem. Możecie Państwo wybierać wezgłowia i materace oraz ich pokrycie dostosowując je do swoich indywidualnych potrzeb.